Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню  Главная » 2020 » Січень » 23

  Ліцей "Надія" по праву пишається своїми учнями. Знайомтесь із найкращими)
  Стипендіат Покровської міської ради КАРПОВ АРТЕМ. Учень 11 класу, переможець величезної кількості конкурсів, олімпіад не лише міського, обласного, а й Всеукраїнського рівня. Захоплюється інформаційними технологіями, програмуванням.

  Відкритий, доброзичливий) "Вважаю, що у нашому житті має бути як можна більше позитивних емоцій, тому коли комусь сумно, я завжди готовий прийти на допомогу, підтримати та підняти настрій", - говорить сам хлопець. З раннього дитинства захоплюється вело-гонками, а нещодавно пересів на мотоцикл. Розповідає, що завжди подобалась швидкість та екстрим, саме тому вже у 16 років став щасливим власником прав і власного мотоциклу.

  Артем надзвичайно цілеспрямована людина, яка, незважаючи на досить юний вік, ставить мету та досягає ії.

   На изображении может находиться: дерево, мотоцикл и на улице

  На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

  Переглядів: 184 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  Друзі, підписуйтесь на сторінки ліцею "Надія" в соціальних мережах!
  Відтепер,ми є в Instagram та Telegram !

  На изображении может находиться: текст

  Переглядів: 161 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  Новорічні свята - чарівні! У переддень Нового року, 26 грудня 2019 року, для ліцеїстів в актовій залі нашого ліцею пройшов вечір «Новорічне перезавантаження».Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері! Учні з задоволенням брали участь у конкурсах, співали, танцювали, а на завершення святкового вечора відбулась новорічна дискотека!

  На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят На изображении может находиться: 2 человека, люди на сцене, люди стоят и обувь

  На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Лілія Лихацька, люди улыбаются, люди стоят и в помещении На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят

  На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди на сцене и люди стоят На изображении может находиться: 5 человек, люди танцуют и в помещении

  Переглядів: 193 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  Напередодні Нового року, улюбленого свята всіх дітлахів та дорослих, учні міського ліцею "Надія" завітали в гості зі святковим концертом та подарунками до вихованців центру допомоги дітям "Отчий дім".
  Подарунки були зібрані в рамках благодійної акції "Зіронька кожній дитині",яка щороку проходить в ліцеї "Надія".
  Привітати вихованців "Отчого дому" з Новорічними і Різдвяними святами завітав і народний депутат Руслан Требушкін зі своєю командою.
  Приємно дарувати яскраві враження разом!

  На изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении На изображении может находиться: 19 человек, люди улыбаются

  Переглядів: 158 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице На изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

  Сьогоднішні учні на порозі дорослого життя, а це означає, що настає важливий момент вибору: ким бути, з якою професією поєднати своє подальше життя. Світ професій цікавий, безмежний та різноманітний, тому, перш ніж вибрати свою професійну стежку, варто добре подумати. Саме з метою допомоги учням у виборі майбутньої професії 17 грудня відділ профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області провів професіографічну екскурсію до Покровського медичного центру «Neo Skin», який надає широкий спектр медичних послуг населенню. У професіографічній екскурсії взяли участь учні 10 класу Покровського міського ліцею «Надія». Розпочалась екскурсія з робочого міста адміністратора закладу Марини Кирик, яка завжди у курсі справ медичного центру. Вона працює у тісному контакті з відвідувачами центру та медичним персоналом, зазначає точний день та час рекомендованої послуги пацієнтам клініки. Школярі дізнались багато цікавої інформації про професії: сестра медична, лікар-дерматолог, лікар-хірург, лікар-офтальмолог, лікар-косметолог та інші. Ліцеїсти ознайомились з роботою кожного спеціаліста, що працює у медичному центрі, відвідали діагностичний, маніпуляційний, масажний та процедурний кабінети. Учні на власні очі побачили умови праці, сучасне інноваційне медичне обладнання. Старшокласникам розповіли про труднощі на шляху до справжнього професіоналізму у лікарській справі та навчальні заклади, де можна отримати необхідні знання.

  Діти ставили питання, які їх цікавили: про специфіку роботи центру, графік роботи закладу, рівень заробітної плати працівників, приклади успішного лікування пацієнтів.

  Доповнили екскурсію фахівці відділу профорієнтації центру зайнятості, які розповіли дітям про тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа», ознайомили їх з онлайн-додатком служби зайнятості «Центр професійної орієнтації».

  Такі професіографічні зустрічі, безперечно, залишають слід у свідомості молоді. Хто зна, можливо, невдовзі хтось з цих учнів з натхненням буде працюватиме і лікуватиме людей саме тут.

  А фахівці служби зайнятості чекають на всіх, хто потребує допомоги у виборі майбутньої професії!

  Переглядів: 181 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  13 грудня 2019 року в Ліцеї "Надія" відбулася щорічна XXV Науково-практична конференція "Перші кроки до науки". На урочисте відкриття завітали почесні гості: заступник голови Покровької міської ради О.Олехнович, начальник Відділу освіти М.Голуб, проректор ДонНТУ кандидат технічних наук професор В.Воропаєва, доцент, кандидат історичних наук та директор ліцею "Надія" з 1994 по 1999 рр. Дяченко Наталія Іванівна, директор Покровського педагогічного коледжу О.І.Олійник. Директор ліцею Г.Є.Сиротюк відкрила роботу конференції вітальним словом на англійській, українській, німецькій мовах. Членами журі в секціях, де учні ліцею захищали свої наукові роботи, виступили викладачі ДонНТУ, письменники нашого міста, співробітники міського музею та бібліотеки і багато інших спеціалістів в окремих галузях. Результатом підведення підсумків конференції стало нагородження почесними дипломами та грамотами найкращих юних науковців. Приємним сюрпризом став подарунок від Покровської міської ради - сертифікат на придбання оргтехніки для Ліцею, порадували переможців і солодкі подарунки та призи від батьківського комітету ліцею, і вітання від почесних гостей заходу! Ліцей по праву пишається своїми учнями!

  На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят 

  На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят

  На изображении может находиться: 1 человек, стоит На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит

  На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

  На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Егор Евтушевский, люди стоят

  На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются

  На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

  На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

  На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

  На изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

  Переглядів: 174 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  В міському ліцеї "Надія" з метою підвищення обізнаності учнів щодо безпечного поводження з відходами пройшла дискусія на тему "Земля не сміттєзвалище".

   На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

  На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

  Переглядів: 187 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и обувь

  Вітаємо команду учнів ліцею "Надія" за зайняте II місце в міських зональних спортивних змаганнях з настільного тенісу!

  Переглядів: 184 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  На изображении может находиться: люди сидят, гостиная и в помещении 

  Оснащення навчального закладу необхідним інтерактивним обладнанням - дуже важлива складова якісного та успішного педагогічного процесу. Дякуємо відділу освіти Покровської міської ради за підтримку навчального закладу, за найсучасніше обладання для наших аудиторій та нові стільці для нашої актової зали!

  Переглядів: 172 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и в помещении На изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

  У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та з метою формування свідомості учнівської молоді щодо нетерпимого ставлення до насильства в міському ліцеї "Надія" відбулась зустріч зі спеціалістами Служби у справах дітей.
  Фахівці розповіли учням про різновиди насилля та їх наслідки.

  Переглядів: 183 | Додав: ivak_86 | Дата: 23-Січня-2020 | Коментарі (0)

  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2023
  Створити безкоштовний сайт на uCoz