Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню  Главная » 2020 » Квітень » 9 » Членство в НАТО
  13:56:12
  Членство в НАТО

   

  Членство в НАТО відкрите для «будь-якої іншої європейської країни, що здатна просувати принципи цього Договору і робити внесок у підтримання безпеки на північноатлантичному просторі».

  У час створення НАТО країни Східної Європи перебували під контролем СРСР. Варшавський договір був створений 1955 року як противага НАТО.

  Прямого військового протистояння між ними не було. Натомість конфлікт вівся на ідеологічній основі.

  Від 1999 року НАТО має План дій щодо членства (ПДЧ). Країнам, які заявили про зацікавленість приєднатися до Альянсу, пропонується взяти участь у діалозі з НАТО щодо реформ для відповідності ключовим вимогам членства в організації. Внаслідок діалогу для кандидатів на вступ до організації формується програма надання консультацій, допомоги та практичної підтримки, що враховує індивідуальні потреби країн.

  Країни-кандидати можуть бути запрошені взяти участь у ПДЧ для підготовки до потенційного членства та демонстрації своєї здатності виконувати зобов’язання можливого майбутнього членства. Від цього року усі країни, які вступали до Альянсу, проходили через виконання ПДЧ. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це ключовий механізм підготовки до вступу.

  Країни, які прагнуть вступити до НАТО, повинні продемонструвати, що вони здатні дотримуватись принципів закладених Вашингтонським договором 1949 р. та сприяти безпеці на євроатлантичному просторі. Вони повинні відповідати певним політичним, економічним та військовим критеріям, що викладені у Дослідженні про розширення НАТО 1995 року.

  Просмотров: 156 | Добавил: mvelicey | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2022
  Створити безкоштовний сайт на uCoz