Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню  Главная » 2021 » Жовтень » 11 » ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ
  13:10:23
  ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

  Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який покликаний привернути увагу до осіб, які стали жертвами сучасних форм рабства, зокрема постраждали від примусової праці, експлуатації, примусового втягнення у злочинну діяльність та участь у збройному конфлікті, торгівлі людськими органами, боргового рабства тощо.

  Україна була однією з перших країн в Європі, яка у 1998 році  встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми.

  У Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи.

  Крім цього, у вересні 2010 року Україна ратифікувала Конвенцію Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми, а у вересні 2011 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про протидію торгівлі людьми».

  У 2012 році Парламент України ратифікував ще один документ – Конвенцію Ради Європи № 201 про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля.

  Наразі в Україні прийнято міжнародне та національне законодавство, яке визначає організаційно-правові засади протидії торгівлі людьми, основні напрями державної політики та засади міжнародного співробітництва у цій сфері, а також порядок встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та порядок надання допомоги таким особам.

  Просмотров: 68 | Добавил: ivak_86 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2022
  Створити безкоштовний сайт на uCoz