Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню  Главная » 2016 » Жовтень » 25 » "Мої враження"
  21:26:54
  "Мої враження"

     1. САМСОНОВ ЄВГЕНІЙ, 102 гр.

  Мої перші враження від ліцею

   

     « Від успіху в ліцеї - до успіху в житті!»- віднині цей слоган стане нашим девізом. Ми сподіваємося, що будемо славити ліцей, радувати вчителів і здобувати необхідні знання, щоб гідно рухатися далі у студентське життя. Цей навчальний заклад завоював повагу, прихильність, авторитет серед мешканців міста. 

  Уже перші дні перебування в закладі принесли розуміння, що ліцей особливий своєю атмосферою громадянської гідності, добра і щирого піклування про учнів. Тут кожен може почувати себе господарем, творцем, а всі разом - колективом однодумців. Я зрозумів, що у ліцеї допомагають йти до своєї мрії, до нових висот. Тому хочеться самовдосконалюватися, більше працювати над собою.

        Ліцей живе великою та дружною родиною, у якій тобі всі раді допомогти! Тут розумні, доброзичливі та вимогливі вчителі, надзвичайно дружні, талановиті, успішні та життєрадісні однокласники, з якими цікаво спілкуватися.

     На початку навчального року мені пощастило побувати в Царському Селі, де провів шість ліцейських років Олександр Пушкін.

  Згадуючи згодом про роки, у своєму посланні до колишніх ліцеїстів Пушкін так характеризував ліцейське «святе братерство»:  «Друзі мої, прекрасний наш союз! Він, як душа, нероздільний і вічний - нерушимий, вільний і безтурботний!»

       Тут створювалася гарна атмосфера, ліцейський дух, який особливо цінували вихованці. Заохочували дух товариства, подавали приклади гордої незалежності, бездоганної  моральної поведінки, що виключає холопство, чиношанування. Ліцеїсти переймалися почуттям свободи, поваги до себе і чужої гідності, шанували незалежність думок і вчинків. 

  Ліцей надає можливість вести активне громадське життя, він спрямований не лише на якісне навчання, а й на активне застосування здібностей учнів. Ми здобудемо безцінний життєвий досвід. Тут ніколи не буде легко, але вся ця складність зробить нас сильнішими і готовими до будь-яких труднощів життя.

   

  2. ВОТЯКОВ   ВЛАД, 102

  Мої перші враження від ліцею

   

  Не так давно я перейшов до ліцею "Надія". У цьому закладі мене добре прийняли, і я зрозумів, що це дуже гарний навчальний заклад, оскільки тут вчителі "живуть" своїми предметами. Кожен із них є не тільки хорошою людиною, але і фахівцем своєї справи.

  Після мого першого дня стало зрозуміло, що в ліцеї діти ходять до ліцею тому, що їм це подобається. У цьому навчальному закладі знайшлися і другокурсники, і першокурсники, які хотіли б з тобою поспілкуватися. У ліцеї важче вчитися з перших днів, оскільки вчителі хочуть, щоб ми ставали розумнішими, і скоро ти сам поченаєш розуміти, що ти сам тягнешся до знань.

  Ось такі мої враження  від ліцею. Отже слоган ліцею повинен звучати так:" До школи не можна ходити, як на свято, а в ліцей можна".

   

                 3. ПОЛІНА БОРИСОВА, 102

                  Мої перші враження від ліцею

   

  Мене звуть Борисова Полiна , я учениця групи 102-б, менi 15 рокiв . Як i усi дiти першого вересня я пiшла iз подругою до навчального закладу. Ми обрали лiцей «Надiя» ,про що зараз я не шкоджую.Першого вересня в нас був день здоров’я , i ми грали в гру «Ноги».Це було незвично та весело .Ми дуже гарно провели день на природi. Взагалi , коли я прийшла сюди першого разу , я думала,що в нас будуть не такi стасунки з другим курсом . Але вони нас дуже гарно прийняли , за що я їм дуже вдячна .Тут усi добрi, вiдкритi та милi.                

  Мiй девiз: «Є терпiння-буде й уміння».

  Отже, менi усе дуже подобаеться , i до лiцею «Надiя» прийде ще не одне поколiння.Ну а я бажаю усiм учням лiцею тiльки позитивних емоцiй,та дуже гарних оцiнок.

   

  4. ТЕРЕЩУК КИРИЛО, 102

  Мої перші враження від ліцею «Надія»

   

  Мої перші враження від ліцею «Надія» дуже приємні, тому й незабутні. Він є найкращим і найпопулярнішим загальноосвітнім навчальним закладом у нашому місті, у якому хоче продовжити навчання значна кількість старшокласників. Тут працюють висококваліфіковані педагоги, які з задоволенням віддають учням свої неймовірні знання.

  Усі кабінети гарно відремонтовані й містять різне обладнання(проектори, телевізори тощо), яке робить навчальний процес більш цікавим і якісним. Унікальна атмосфера навчання рівномірно розподілена по кожному куточку ліцею «Надія». Це мене надихнуло на те, щоб створити таке неперевершене гасло:

  У ліцеї «Надія» всі старанно навчаються,

  Радіють життю й розвиваються!

  Отже, тут навчаються розумні й талановиті учні, які вступають на бюджет до найкращих вищих навчальних закладів України. Бажаю всім майбутнім випускникам зробити вибір на користь ліцею «Надія»!

   

  5. ЮДЕНКО АННА, 102
  Мої перші враження від ліцею
   

  У цьому році я закінчила дев'ятий клас. У мене виникло питання про те, чи хочу я залишитись в моїй школі? Я вирішила, що хочу чогось кращого, і вирішила вибрати новий навчальний заклад. У мене не було сумнівів, що я бажаю вчитися саме в Красноармійському міському ліцеї "Надія" після того, як я прийшла на курси ще для дев'ятого класу в перший раз.
               Перше, що ми бачимо, коли підходимо до ліцею, - це подвір'я, там посаджені квіти, мені це сподобалось. Коли я вже зайшла в будівлю, мені здалося, що там якась хороша атмосфера "літала" в повітрі. Адже на почтаку першого уроку на курсах я зрозуміла, що вчителі тут - справжні професіонали! Після того, як я приїхала додому, я вже точно зрозуміла, що я хочу там навчатись.   Зараз я вже навчаюсь на фізико-математичному профілі, я знайшла багато друзів, учителі завжди готові мені допомогти, і в їдальні просто неймовірно готують.

  Моя мрія здійснилась, бо мені випала нагода тут навчатися, адже ліцей "Надія" - це місце, де народжується успіх!

   

  6. АННА САВЕЛЬЄВА, 102

  Мої перші враження від ліцею

  Усі в місті Покровськ переконані в тому,що міський ліцей "Надія" - запорука отримання гарної освіти та гідна підготовка до університету. У ліцей приходять дуже розумні та перспективні діти,які вірять у гарну та успішну ка'єру.

        Як тільки заходиш до ліцею - поринаєш в атмосферу,яка гідна вищих навчальних закладів. Багато підлітків метушаться по коридорам,дивляться розклад,повторюють домашні завдання. Викладачі добрі,викладають предмети на найвищому рівні. Є клас інформатики з постійним доступом до інтернету - це дуже зручно. Класні керівники дуже гарно ставляться до своїх учнів.

       Пройшло мало часу,проте вже зараз мені зрозуміло,що навчання в ліцеї забезпечить мені перспективне майбутнє.

   

  7. КЛИМЕНКО ГАННА, 102

  Мої перші враження від ліцею

  Тридцять першого серпня я офіційно стала ліцеїсткою Красноармійського міського ліцею"Надія".Цього звання я дуже довго чекала та доклала чимало зусиль,щоб його носити,та ось,уже навчаюсь у цьому закладі і хочу розповісти про свої враження

  У перший день,звичайно,було страшно,але коли ми вже прийшли у кабінет на лекцію-страх зник.Я познайомилась з масою нових людей ,котрі дуже талановиті та цікаві у спілкуванні.Гарне враження залишили й вчителі без винятку.Вони вміють знаходити підхід до кожного з ліцеїстів,дуже ерудовані та мають почуття гумору . Не можу сказати щось погане й про інших робітників ліцею.Ці люди зустрічають тебе з посмішкою і завжди готові допомогти.

  Хочу сказати й про саме навчання.Воно дуже цікаве,але , безперечно,аби вивчити кожен з предметів,потрібно чимало часу.

  Отже,мені все дуже подобається і я з більшмм натхненням буду навчатися.

  "Навчаючись в ліцеї "Надія"-отримаєш надію на гарне майбутнє".

  Усі в місті Покровськ переконані в тому,що міський ліцей "Надія" - запорука отримання гарної освіти та гідна підготовка до університету. У ліцей приходять дуже розумні та перспективні діти,які вірять у гарну та успішну ка'єру.

        Як тільки заходиш до ліцею - поринаєш в атмосферу,яка гідна вищих навчальних закладів. Багато підлітків метушаться по коридорам,дивляться розклад,повторюють домашні завдання. Викладачі добрі,викладають предмети на найвищому рівні. Є клас інформатики з постійним доступом до інтернету - це дуже зручно. Класні керівники дуже гарно ставляться до своїх учнів.

  Хочу сказати й про саме навчання.Воно дуже цікаве,але , безперечно,аби вивчити кожен з предметів,потрібно чимало часу.

   Пройшло мало часу,проте вже зараз мені зрозуміло,що навчання в ліцеї забезпечить мені перспективне майбутнє: навчаючись в ліцеї "Надія"-отримаеш надію на гарне майбутнє.

  Просмотров: 647 | Добавил: mirkate | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2023
  Створити безкоштовний сайт на uCoz