Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню  Главная » 2021 » Грудень » 5 » Попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам на залізничному транспорті
  21:38:12
  Попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам на залізничному транспорті

  Життя людини є найвищою цінністю. Але, на жаль, треба констатувати, що в результаті невиробничого травматизму щорічно під колесами поїздів на території Донецької залізниці гине не один десяток людей.

   

  Основними причинами травмування є наїзд рухомого складу і ураження електрострумом контактної мережі, як показує аналіз, є незнання і порушення правил безпеки, невиправданий поспіх, небажання користуватися пішохідними мостами, тунелями та настилами, а часом пустощі і хуліганство. Нерідко залізниця стає «пішохідною». Ходіння по коліях завжди пов'язане з небезпекою для життя. Рухомий потяг зупинити непросто. Його гальмівний шлях в середньому становить близько тисячі метрів. Потяг, який прямує зі швидкістю 100 км / год, за 1 секунду долає близько 30 метрів. А пішоходу, для того, щоб перейти через залізничні колії, потрібно не менше 5 секунд. Тим більше, що молоді люди при перетині колії часто відволікаються, користуючись навушниками для прослуховування музики або розмови по мобільному телефону і, при цьому, не чують сигналів, що подаються машиністом, оголошень, що передаються по гучномовному зв'язку.

  Лише на перший погляд можуть здатися безпечними нерухомі вагони. Підходити до них менш ніж на п'ять метрів заборонено: кожен вагон на станції знаходиться в роботі і в будь-який момент може почати рух. Небезпечними є і виступаючі частини рухомого складу, за них може зачепитися одяг людини, якщо йти в безпосередній близькості від нього. До травмування може призвести вплив повітряного потоку, що виникає між двома рухомими складами, сила такого потоку становить 16 тонн. Саме тому, при знаходженні на території залізниці необхідно пам'ятати і дотримуватися вимог безпеки: переходити і переїжджати залізничну колію тільки в спеціально відведених для цієї мети місцях, стежити за сигналами технічних засобів - світлофора, переїзної сигналізації (незалежно від положення і наявності шлагбаума), уважно слухати оголошення про можливі пересування рухомого складу. Не допускається катання по пасажирській платформі або перону на велосипедах, скейтбордах, роликах, а також перехід колії в районі стрілочних переводів і районах, з інтенсивним маневровим рухом. У таких місцях не влаштовуються пішохідні переходи, а можливі лише технологічні маршрути для працівників залізниці, користуватися якими громадянам заборонено.

   

  Просмотров: 79 | Добавил: Marina6244 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2022
  Створити безкоштовний сайт на uCoz