Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню  Главная » 2019 » Листопад » 11 » Професіографічна екскурсія до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області
  11:23:28
  Професіографічна екскурсія до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області

  7 листопада, з метою формування професійної спрямованості молоді та ознайомлення з різноманітним світом професій, відділом профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області була проведена професіографічна екскурсія до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області. Цього разу на екскурсію завітали учні 10 класу міського ліцея «Надія». У заході приймали участь суддя-спікер Світлана Хмельова, адвокат Токарева Олена та прокурор Панченкова Дар’я. Підростаючому поколінню розповіли про професії юриста, адвоката, судді, секретаря судового засідання. Суддя-спікер наголосила, що данні професії - це, перш за все, величезний рівень відповідальності. В руках суддів, прокурорів, адвокатів - долі людей, підприємств. Отримали учні і практичні поради щодо вдалого вибору професії. Особливу увагу було акцентовано на недопущення правопорушень серед підлітків, на адміністративну та кримінальну відповідальність. Під час екскурсії діти із захопленням займали місця суддів, захисників, прокурорів та секретарів судового засідання.

  Цікаву та змістовну екскурсію доповнили фахівці відділу профорієнтації центру зайнятості, які розповіли учням про послуги центра зайнятості, про Аndroid-додаток «Центр професійної орієнтації», а також про онлайн-платформу «Моя професія: Консультаційна мережа», та запросили учнів для проходження тестування щодо визначення професійного напрямку.

   На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, ребенок, полоски и в помещении

  На изображении может находиться: 23 человека, люди улыбаются, люди стоят

  Просмотров: 274 | Добавил: ivak_86 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2022
  Створити безкоштовний сайт на uCoz