Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню  Главная » 2020 » Лютий » 17 » Збережи водно-болотні угіддя!
  16:08:52
  Збережи водно-болотні угіддя!

   

  17.02.2020 року у Красноармійському міському ліцеї « Надія» на годині спілкування було проведено захід « Щодо визначення 2 лютого дня водно-болотних угідь.»

  До уваги учнів була надана презентація «Біорізноманіття водно-болотних угідь » та інформація про Конвенцію водно-болотних угідь, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою «Рамсарська конвенція» за назвою міста заснування – Рамсар, що в Ірані) розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року. Україна поновила своє членство в конвенції у 1996 році та входить в число 170 країн — договірних сторін Конвенції .

  Учні визначили,що водно-болотні угіддя це райони боліт, фенів, торф’яних угідь або водойм – природних або штучних, постійних чи тимчасових, стоячих або проточних, прісних, солонуватих або солоних, включаючи морські акваторії, глибина яких під час відпливу не перевищує шести метрів, а водоплавними вважають птахів, що екологічно пов’язані з водно-болотними угіддями (стаття 1 Конвенції).

  Дізнались ,що на цей час зазначений Перелік включає 2341 водно-болотне угіддя загальною площею майже 252,5 млн. га. На території України знаходяться 39 водно-болотних угідь міжнародного значення, загальною площею 786 321 га. Крім того, Україна очікує на включення до Рамсарського списку ще низки водно-болотних угідь.

  Особливо цікавим фактом для учнів була інформація про угіддя, які знаходяться в Донецькій області. А саме, в Донецькій області знаходяться 2 водно-болотних угіддя міжнародного значення: «Затока Білосарайська та коса Білосарайська» (площа 2000 га, Мангушський район) та «Затока Крива та коса Крива» (площа 1400 га, Новоазовський район), які розташовані на узбережжі Азовського моря в межах національного природного парку «Меотида».

   

  Просмотров: 200 | Добавил: ivak_86 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2022
  Створити безкоштовний сайт на uCoz