Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
 • На головну
 • Меню   

  АНАЛІЗ

  навчальної роботи за 2018- 2019 н.р.

   

  Навчальна робота в Красноармійському міському ліцеї «Надія» здійснювалася за такими напрямками: організація, управління, контроль. У кожному напрямку проведена наступна робота.

  Організація навчального процесу - складання розкладу навчальних занять, факультативів, графіка гурткових занять, графіка чергування адміністрації та викладачів, корекція та узгодження календарних планів викладачів, складання графіка проведення ТО і КР на кожен семестр. У травні поточного року організовано проведення ЗНО учнів. затверджені списки апеляційної комісій, скориговано розклад навчальних занять в ліцеї на період проведення ЗНО.

  Своєчасно підготовлена і здана в міський відділ освіти звітна статистична документація на початок навчального року по учнях і по викладачах, сформована і передана база даних учнів на видачу документів про освіту із застосування програми КУРС ШКОЛА.

  Проведена планова тарифікація педагогічних працівників на 2018-2019 н.р. Проведена паспортизація навчального кабінету інформатики, спортивної зали. Складені акти підготовки ліцею до нового навчального року. Щомісяця складалися табелі на аванс і заробітню плату, видавалися необхідні кадрові накази, оформлялися лікарняні листи педпрацівників, організовувалась заміна уроків тимчасово відсутніх викладачів, вівся журнал обліку пропущених і замінених уроків. Складено графіки роботи викладачів в канікулярні періоди і в періоди скорочення навчальних занять. Складено графік чергових відпусток педагогічних працівників на 2019 рік.

  В рамках контрольно-аналітичної діяльності проводилося всебічне вивчення та аналіз навчально-виховного процесу, об'єктивне оцінювання досягнутих результатів, попередження можливих помилок, координація зусиль відповідно до поставлених завдань. Для цього здійснювався контроль за різними об'єктами навчально-виховного процесу; виконання навчальних програм; стан викладання навчальних предметів, рівень навчальних досягнень учнів, робота факультативів та гуртків. На нарадах при директорові розглянуті питання організації навчального процесу, ведення навчальної документації, оформлення навчальних кабінетів і складання паспортів навчальних кабінетів, підсумків успішності учнів.

  Протягом навчального року проводилося відвідування та аналіз уроків та інших видів занять.

  В рамках контролю за навчальною діяльністю учнів проведено порівняльний аналіз навчальних досягнень учнів за підсумками семестрового оцінювання за 1 семестр і на кінець навчального року з усіх предметів та по групах  (Додатки).

  З діаграм видно, що на кінець навчального року показники рівня навчальних досягнень учнів у всіх групах з усіх предметів знаходяться в межах середнього та високого рівнів. Протягом року викладачами проводилась корекційна робота з відстаючими ліцеїстами. Спільно з класними керівниками проводилась робота з батьками учнів з метою підвищення якості знань.

  З основним завданням, що стояла перед педагогічним колективом ліцею в 2018-2019 навчальному році - підвищенням якості знань колектив упорався, тому що показники якості знань на кінець навчального року збільшилися в середньому на 0,37% в порівнянні з першим семестром. Таким чином, спостерігається стабільне зростання рівня навчальних досягнень учнів в порівнянні з початком навчального року з багатьох предметів.

  Аналіз навчальних досягнень ліцеїстів показав, що в ліцеї створені всі умови для отримання учнями з різним рівнем якості базової підготовки середньої освіти.

   

  Авторизация

  Block title
  Block content
  Наша статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  ->


  КГЛ "Надежда" © 2023
  Створити безкоштовний сайт на uCoz