Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
  • На головну
  • Меню



    Главная » Статьи » Наші досягнення » Олімпіада

    Результати олімпіад 2012-2013
    Результати ІI (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
     
      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 Биология Чулков Александр 3 Ковалевская София 5 Федоренко В.Ф.
    2 Экология Чулков Александр 2 Райчева Мария 6 Федоренко В.Ф.
    3 Химия Андриевская Екатерина   Потапчук Антон   Федоренко В.Ф.
    4 Физика     Чиверь Владислав 3 Галушко И.Н.
    5 Физика Михайлятенко Алина 1   1 Швец М.А.
    6 Астрономия     Белозуб Татьяна   Галушко И.Н.
    7 Украинский язык Сергиенко Наталья 5 Ревенко Елена 2 Лихацкая Л.О.
    8 Конкурс им. П.Яцика Сергиенко Наталья 1 Олейник Андрей 3 Лихацкая Л.О.
    9 Конкурс им. Шевченка Макоткина Елена 1 Ревенко Елена 3 Лихацкая Л.О.  
    10 Математика Парамонов Назар 1     Волочий А.С.
    11 Математика     Безверхий Никита 10 Гром И.Ю.
    12 Математика     Потапчук Антон 4 Гром Н.С.
    13 Русский язык Юрченко Екатерина 11 Парафинюк Диана 3 Ефимчук Е.А.
    14 Информатика Парамонов Назар 2 Потапчук Антон 1 Гром И.Ю.
    15  Информатика Швайка Дмитрий 3 Омельченко Иван 2 Гром И. Ю.
    16 Информатика Антошин Антон 4     Гром И.Ю.
    17  ИКТ Пивовар Назарий 3 Филенко Марина 2 Гром Н.С.
    18  Основы правоведения Капралова Анастасия   Астахова Надежда
    Филенко Марина
      Михайлюк В.Е.
    19 Экономика Журавлев Валентин 2 Филенко Марина 2 Михайлюк В.Е.
    20  История Кваша Александр 4 Ковалевская София 1 Михайлюк В.Е.
    21  История     Парафинюк Диана 2 Михайлюк В.Е.
    22  География Андриевская Екатерина 2 Филенко Марина 4 Михайлюк В.Е.
    23  Психология Чулков Александр 5     Першина О.И.
    24  Английский язык Беловодова Ольга 3 Ковалевская София 1 Онанко Т.В.
    25  Французский язык Беловодова Ольга 1 Астахова Надежда 1 Климова Н.А.
    26  Всемирная литература Ивлева Мария   Парафинюк Диана 2 Ефимчук Е.А.

    Результати ІII (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     

      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 Экология Чулков Александр 3     Федоренко В.Ф.
    2 Физика Михайлятенко Алина       Швец М.А.
    3 Информатика Парамонов Назар   Потапчук Антон 3 Гром И.Ю.
            Омельченко Иван   Гром И. Ю.
    4 ИКТ Пивовар Назарий   Филенко Марина   Гром Н.С.
    5 Английский язык     Ковалевская София 3 Онанко Т.В.

     

     

    Категорія: Олімпіада | Додав: admin (13-Січня-2018)
    Переглядів: 300 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Авторизация

    Block title
    Block content




    Наша статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    ->


    КГЛ "Надежда" © 2023
    Створити безкоштовний сайт на uCoz