Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
  • На головну
  • Меню



    Главная » Статьи » Наші досягнення » Олімпіада

    Результати олімпіад 2014-2015
    Результати ІI (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
     
      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 Биология Синяк Евгения 2 Порфиленко Злата 2 Федоренко В.Ф.
    2 Экология Нестеренко Анастасия 3 Порфиленко Злата 1 Федоренко В.Ф.
    3 Химия Старогородский Дмитрий 2 Киба Наталья 2 Федоренко В.Ф.
    4 Физика Нестеренко Анастасия -     Швец М.А.
    5 Физика     Ткачук Владислав 1 Галушко И.Н.
    6 Астрономия Курмаз Павел 1 Денисюк Анастасия - Галушко И.Н.
    7 Украинский язык Войтенко Анна - Порфиленко Злата 2 Лихацкая Л.О.
    8 Конкурс им. П.Яцика Войтенко Анна 2 Прохоренко Владислав 3 Лихацкая Л.О.
    9 Конкурс им. Шевченка         Лихацкая Л.О.  
    10 Математика Олейник Дарья 3     Гром Н.С.
    11 Математика Шовковый Боган 1     Гром Н.С.
    12 Математика     Власенко Алина 3 Гром И.Ю.
    13 Русский язык Овсянникова Татьяна 3 Порфилеко Злата 1 Бондарева С.М.
    14 Информатика Маляров Артем 2 Прохоренко Владислав 1 Гром И.Ю.
    15  ИКТ Шупляк Дарья -     Гром Н.С.
    16 ИКТ     Школьная Инна 2 Гром И.Ю.
    17  ИКТ     Коваленко Анастасия 3 Гром И.Ю.
    18  Основы правоведения Шовковый Богдан 3 Левченко Владислав 3 Михайлюк В.Е.
    19 Экономика Петренко Дарья 3 Кекконен Руслана 1 Михайлюк В.Е.
    20  Экономика     Коваленко Анастасия 2 Михайлюк В.Е.
    21  История Шупляк Дарья 3 Острянина Валерия 4 Михайлюк В.Е.
    22  География Пересичный Александр 2 Прокопенко Ксения 3 Михайлюк В.Е.
    23  Психология          
    24  Английский язык Шупляк Дарья 3 Прокопенко Ксения 4 Онанко Т.В.
    25  Физическая культура Ларин Илья 3 Коваленко Анастасия - Кишкань А.И.
    26  Всемирная литература          

    Результати ІII (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     
      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 География     Рябов Александр 1 Михайлюк В.Е.
    2 ИКТ     Шкoльная Инна 3 Гром И.Ю.
    3 Информатика Маляров Артем у     Гром И.Ю.
            Прохоренко Владислав у Гром И. Ю.
    4 Математики Шовковый Богдан у     Гром Н.С.

    Результати ІV (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     
      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 География     Рябов Александр у Михайлюк В.Е.

     

    Категорія: Олімпіада | Додав: admin (13-Січня-2018)
    Переглядів: 287 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Авторизация

    Block title
    Block content




    Наша статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    ->


    КГЛ "Надежда" © 2023
    Створити безкоштовний сайт на uCoz