Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
  • На головну
  • Меню



    Главная » Статьи » Наші досягнення » Олімпіада

    Результати олімпіад 2015-2016
    Результаты проведения  олимпиад 2013-2014 уч. год
     

     Всеукраинский уровень

     
      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 Русский язык Порфилеко Злата       Бондарева С.М.
    Областной уровень
      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 Биология Порфиленко Злата       Федоренко В.Ф.
    2 Экология Порфиленко Злата   Чулков Александр   Федоренко В.Ф.
    3 Украинский язык Порфиленко Злата       Лихацкая Л.О.
    4 Русский язык Порфиленко Злата 1      
    5 Русский язык         Бондарева С.М.
    6 Информатика     Парамонов Назар 2 Гром И.Ю.
    7 Информатика     Калинин Владимир   Гром И. Ю.
    Информатика     Швайка Дмитрий   Гром И.Ю.
    9 ИКТ Школьная Инна   Пивовар Назарий   Гром И.Ю. Гром Н.С.
    10  Экономика Коваленко Анастасия       Михайлюк В.Е.
    11  География

    Прокопенко Ксения

     

        Михайлюк В.Е.
    12 Мировая литература Порфиленко Злата 2      
                                              Районный уровень
      Предмет 10 класс Рез 11 класс Рез Учитель
    1 Биология Порфиленко Злата 1 Чулков Александр 2 Федоренко В.Ф.
    2 Экология Порфиленко Злата 2 Чулков Александр 1 Федоренко В.Ф.
    3 Химия Киба Наталья       Федоренко В.Ф.
    4 Химия     Парамонов Назар   Федоренко В.Ф.
    5 Физика Ткачук Владислав       Галушко И.Н.
    6 Физика     Михайлятенко Алина 1 Швец М.А.
    7 Физика     Калинин Владимир   Швец М.А.
    8 Астрономия     Романенко Сергей 2 Галушко И.Н.
    9 Украинский язык Порфиленко Злата 1     Лихацкая Л.О.
    10 Украинский язык     Сергиенко Наталья 2 Лихацкая Л.О.
    11 Украинский язык         Лихацкая Л.О.
    12 Конкурс им. Яцика         Ляшенко С.Л. 
    13 Конкурс им. Яцика     Сергиенко Наталья 1 Лихацкая Л.О.
    14 Конкурс им. Шевченка     Сергиенко Наталья 1 Ляшенко С.Л. 
    15 Конкурс им. Шевченка Прохоренко Владислав 1 Макоткина Елена   Лихацкая Л.О.
    16 Математика Власенко Алина  2     Гром И.Ю.
    17 Математика     Парамонов Назар 2 Вязовая А.С.
    18 Математика     Калинин Владимир 4 Вязовая А.С.
    19 Математика          
    20 Русский язык Порфиленко Злата 1      
    21 Русский язык     Гаращенко Алена 7 Бондарева С.М.
    23 Информатика Прохоренко Владислав 1 Парамонов Назар 1 Гром И.Ю.
    25  Информатика     Калинин Владимир 1 Гром И. Ю.
    26  Информатика     Швайка Дмитрий 2 Гром И.Ю.
    27  ИКТ Школьная Инна 1 Пивовар Назарий 1 Гром И.Ю. Гром Н.С.
    28  Основы правоведения Левченко Владислав       Михайлюк В.Е.
    29  Основы правоведения     Капралова Анастасия   Михайлюк В.Е.
    30  Экономика Коваленко Анастасия 1 Журавлев Валентин 4 Михайлюк В.Е.
    31  История Острянина Валерия   Кваша Александр 3 Михайлюк В.Е.
    32  География

    Прокопенко Ксения

    2

    Андриевская Екатерина 5 Михайлюк В.Е.
    33  География Карпушина Полина 5     Михайлюк В.Е.
    34  Психология Круподеря Василина 3 Чулков Александр 1  
    35  Английский язык Прокопенко Ксения   Беловодова Ольга 3 Онанко Т.В.
    36  Французский язык     Беловодова Ольга 3 Климова Н.А.
    37  Французский язык     Жуковская Анастасия 1 Климова Н.А.
    38 Мировая литература Порфиленко Злата 1 Чулков Александр 2  
    39 Физическая культура     Ильева Мария   Кишкань А.И.
    40 Физическая культура     Зубрицкий Иван   Кишкань А.И.

     

    Категорія: Олімпіада | Додав: admin (13-Січня-2018)
    Переглядів: 267 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Авторизация

    Block title
    Block content




    Наша статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    ->


    КГЛ "Надежда" © 2022
    Створити безкоштовний сайт на uCoz