Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
  • На головну
  • Меню



    Главная » Статьи » Наші досягнення » Олімпіада

    Результати олімпіад 2016-2017
     
     

    Результати ІV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     

     

      Предмет 10 клас Рез 11 клас Рез Учитель
    1       Cтаростенко Анастасія   Гром І.Ю.
    2       Фафурдинова Ірина   Федоренко В.Ф.
     
    Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
     
    Предмет 10 клас Місце 11 клас Місце Вчитель
    1 Астрономія Терещук Кирило 1     Швець М. О.
    2 Інформаційні технології     Старостенко Анастасія 1 Гром І. Ю.
    3 Екологія      Фафурдинова Ірина 2 Федоренко В.Ф.
    5 Фізика Терещук Кирило  2     Швець М. О.
    6 Хімія Терещук Кирило 3     Федоренко В. Ф.
    7 Географія Якімцова Олександра 3     Михайлюк В. Є.
    Російська мова Бондаренко Юлія 3     Ненад Ю. М.
                 

     

    Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     
      Предмет 10 клас Місце 11 клас Місце Вчитель
    1 Українська мова та література Бондаренко Юлія 1 Золенко Вікторія 1 Лихацька Л. О.
    2 Англійська мова     Железняк Роман 2 Онанко Т. В.
    3 Французька мова Стороженко Альбіна 1     Климова Н. О.
    4 Російська мова Бондаренко Юлія 1     Ненад Ю. М.
    5 Математика Ковтун Альона 1 Костирева Поліна 1 Гром Н. С. Гром І. Ю.

     

    6 Інформатика Албу Ігор 1 Железняк Роман 2 Гром І. Ю.
    7 Інформаційні технології Ковтун Альона 1 Старостенко Анастасія 1 Гром І. Ю.
    8 Історія України Вареня Альона 1 Ситник Марія 2 Михайлюк В. Є.
    9 Правознавство     Худич Валерія 1 Михайлюк В. Є.
    10 Географія Якімцова Олександра 1     Михайлюк В. Є.
    11 Економіка Яковченко Олександра 1     Михайлюк В. Є.
    12 Хімія Терещук Кирило 1 Калмикова Аліна 2 Федоренко  В.Ф. 
    13 Біологія     Фафурдинова Ірина 2 Федоренко В. Ф.
    14 Екологія Вотяков Влад 2 Фафурдинова Ірина 1 Федоренко В. Ф.
    15 Фізика Терещук Кирило 1 Железняк Роман 1 Швець М. О.
    16 Астрономія Терещук Кирило 3     Швець М. О.
                 

     

     

     

    Категорія: Олімпіада | Додав: admin (13-Січня-2018)
    Переглядів: 368 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Авторизация

    Block title
    Block content




    Наша статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    ->


    КГЛ "Надежда" © 2023
    Створити безкоштовний сайт на uCoz