Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
  • На головну
  • Меню



    Главная » Статьи » Наші досягнення » Олімпіада

    2019-2020
     
     

    Результати ІV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     

     

      Предмет 10 клас Рез 11 клас Рез Учитель
    1 ІКТ Карпов Артем       Гром І.Ю.
     
    Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
     
    Предмет 10 клас Місце 11 клас Місце Вчитель
    2 Правознавство  Чарченко Єлизавета ІІІ     Михайлюк В. Є.
    3 Інформаційні технології     Карпов Артем І Гром І. Ю.
    4 Інформаційні технології Хацько Владислав ІІІ Новицька Юлія ІІІ Гром І. Ю.
    5 Інформатика Ушаков Микита ІІІ Музикін Артем  ІІ Гром І. Ю.
      Англійська мова     Іванов Марк у Онанко Т.В.
      Економіка  Грінченко Максим у     Михайлюк В.Є.
      Фізика     Калінін Олександ у Галушко І.М.

     

    Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     
      Предмет 10 клас Місце 11 клас Місце Вчитель
    1 Українська мова та література Камінська Ганна у Єлагіна Валерія у

    Нємцева Н.С. 10

    Лихацька Л.О. 11

    2 Математика Корнієнко Микита ІІІ Бардусова Анна  ІІІ

    Блінова К.С. 10

    Гром Н. С. 11

    3 Інформатика Ушаков Микита ІІ

    Бєліков Данило 

    Карпов Артем

    ІІІ

    ІІІ

    Гром І. Ю.

    4 Інформатика Ласкавий Олександр ІІІ Музикін Артем І Гром І. Ю.
    5 ІКТ Хацько Владислав ІІІ Карпов Артем  ІІ Гром І. Ю.
    6 ІКТ     Новицька Юлія ІІІ Гром І. Ю.
    7 Історія Чарченко Єлизавета у Вітер Віталіна ІІІ Михайлюк В. Є. 
    8 Основи правознавства Чарченко Єлизавета ІІ

    Вертегел Валерія

    у

    Михайлюк В. Є.
    9 Географія Чарченко Єлизавета у Матвієнко Єлизавета у Пермінов О.В.
    10 Економіка Грінченко Максим ІІІ Матвієнко Єлизавета у Михайлюк В. Є.
    11 Англійська мова Корнієнко Микита ІІ Іванов Марк І

    Кацаненко Н.В. 10

    Онанко Т.В..

    12 Хімія Ласкавий Олександр у Стукало Аліна у

    Суханова М.В.

    13 Біологія     Устинова Ольга ІІ Суханова М.В.
    14 Екологія Ласкавий Олександр ІІІ Стукало Аліна у Суханова М.В.
    15 Російська мова та література Заволока Анна у Хегай Поліна ІІІ Бакун Є.О.
    16 Фізика  Спіцин Микита ІІІ Калінін Олександр І

    Галушко І.М. 10

    Швець М.О. 11

    17 Астрономія Корнієнко Микита у Музикін А. ІІ Галушко І.М.

     

     

     

    Категорія: Олімпіада | Додав: admin (20-Серпня-2021)
    Переглядів: 82 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Авторизация

    Block title
    Block content




    Наша статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    ->


    КГЛ "Надежда" © 2022
    Створити безкоштовний сайт на uCoz