Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
  • На головну
  • Меню



    Главная » Статьи » Наші досягнення » Олімпіада

    2020-2021

    Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     
      Предмет 10 клас Місце 11 клас Місце Вчитель
    1 Українська мова та література Просоленко Єлизавета у Безкоровайна Дар'я ІІІ

    Ненад Ю.М. 10

    Нємцева Н.С. 11

    2 Англійська мова Малинка Анастасія ІІ Гусак Анастасія у

    Кацаненко Н.В. 10

    Онанко Т. В. 11

     

    3 Французька мова          
    4 Російська мова Яковенко Еліна у Філатова Анастасія у Бакун Є.О.
    5 Математика Руднік Микола у Корнієнко Микита І

    Гром Н. С. 10 

    Блінова К. С.  11

    6 Інформатика Кубишев Андрій у

    Ласкавий Олександр

    Ушаков Микита

    І

    ІІІ

    Гром І. Ю.
    7 Інформаційні технології          
    8 Історія України Харченко Дар'я І Грінченко Максим І Михайлюк В. Є.
    9 Правознавство Малинка Анастасія у

    Чарченко Єлизавета

    Федорова Дар'я

    І

    у

    Пермінов О.В. 10

    Михайлюк В.Є. 11

    10 Географія          
    12 Хімія Звягінцева Тетяна у Залевська Поліна ІІІ Дружиніна Л.А. 
    13 Біологія Малинка Анастасія  ІІІ Петущак Марія у Діденко О.Р.
    14 Екологія          
    15 Фізика Галкіна Анастасія у Корнієнко Микита І

    Швець М. О. 10

    Галушко І.М. 11

    16 Астрономія          
    17 Зарубіжна література          

    Переможці олімпіад разом з керівниками

    Математика Історія

    Блінова Катерина Сергіївна

    Корнієнко Микита

    Михайлюк Валентина Євгенівна

    Грінченко Максим

    Харченко Дар'я

    Біологія Англійська мова

    Діденко Олена Романівна

    Малинка Анастасія

    Кацаненко Наталія Володимирівна

    Малинка Анастасія

    Інформатика Фізика

    Гром Іріна Юріївна

    Ушаков Микита

    Ласкавий Олександр

    Галушко Ірина Миколаївна

    Корнієнко Микита

    Правознавство Українська мова та література

    Михайлюк Валентина Євгенівна

    Чарченко Єлизавета

    Нємцева Наталія Сергіївна

    Безкоровайна Дар'я

    Біологія Хімія

    Діденко Олена Романівна

    Петущак Марія

    Дружиніна Людмила Олексіївна

    Залевська Поліна

     

     

     

    Категорія: Олімпіада | Додав: admin (20-Серпня-2021)
    Переглядів: 106 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Авторизация

    Block title
    Block content




    Наша статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    ->


    КГЛ "Надежда" © 2023
    Створити безкоштовний сайт на uCoz