Site home | Register now | Log in Hello Гость | RSS
  • На головну
  • Меню



    Главная » Статьи » Наші досягнення » Олімпіада

    Результати олімпіад 2018-2019 н.р.
     
     

    Результати ІV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     

     

      Предмет 10 клас Рез 11 клас Рез Учитель
    1 ІКТ Карпов Артем у     Гром І.Ю.
     
    Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
     
    Предмет 10 клас Місце 11 клас Місце Вчитель
    1 Аглійська мова     Новікова Карина ІІІ Онанко Т.В.
    2 Економіка     Гладкий Роман у Михайлюк В.Є.
    3 Інформаційні технології     Каменєва Ярослава у Гром І. Ю.
    4 Інформаційні технології Карпов Артем ІІІ Алієв Роман у Гром І. Ю.
    5 Інформатика Карпов Артем  у     Гром І. Ю.
    6 Фізика      Тупотіна Єлизавета у Галушко І.М.
                 

     

    Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

     
      Предмет 10 клас Місце 11 клас Місце Вчитель
    1 Українська мова та література Рвачова Єлизавета 3    

    Лихацька Л. О.

    Свіженець Л.В.

    2 Конкурс "Т. Шевченко" Колісник А. у Андрійчук К. у

    Лихацька Л. О.

    Свіженець Л.В.

    3 Конкурс "Петра Яцика" Івахненко В. у Новікова К. ІІ  
    4 Математика Мороз Д. у     Гром Н. С.
    5 Математика     Свиридов О. у Гром І. Ю.
    6 Інформатика Бєліков Д. у Скачков І. у Гром І. Ю.
    7 Інформатика Карпов А. ІІІ Вербний К. у Гром І. Ю.
    8 ІКТ Карпов А. І Алієв Р. 1 Гром І. Ю.
    9 ІКТ     Каменєва Я. 2 Гром І. Ю.
    10 Історія Вітер Віталіна ІІ Рибальченко А. у Михайлюк В. Є.
    11 Основи правознавства Єгорова М. ІІ

    Вертегел В.

    у

    Михайлюк В. Є.
    12 Географія Бардусова А. у Гладкий Р. у Михайлюк В. Є.
    13 Економіка Матвієнко Є. ІІІ Гладкий Р.. ІІ Михайлюк В. Є.
    14 Англійська мова Вебер Я. ІІІ     Іванченко Н.В..
    15 Англійська мова Новікова К. І    

    Онанко Т.В..

    16 Хімія Стукало А. у Дзюбенко М. у

    Федоренко В.Ф.

    17 Біологія Устинова О. ІІ Кошкіна Д. ІІ Федоренко В.Ф.
    18 Екологія Стукало А. ІІ Кошкіна Д. ІІ Федоренко В.Ф.
    19 Російська мова та література Бардусова А. у Танасієнко М. І Свіженець Л.В.
    20 Фізика  Калінін О. ІІІ     Швець М.О.
    21 Фізика     Тупотіна Є. ІІ Галушко І.М.
    22 Астрономія Музикін А. ІІІ Свиридов О.  у Галушко І.М.

     

     

     

    Категорія: Олімпіада | Додав: admin (07-Серпня-2019)
    Переглядів: 206 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Авторизация

    Block title
    Block content




    Наша статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    ->


    КГЛ "Надежда" © 2022
    Створити безкоштовний сайт на uCoz